Hobbit'in 3. filmi geliyor

Oy ver
(9 oy)

Daha önceki haberimizde, dolaşan 3. film dedikodularını burada yayınlamıştık. Sonunda resmi açıklama Peter Jackson'ın facebook sayfasından geldi..

 

İşte PJ'nın "Beklenmedik Yolculuk" başlığı altında yaptığı bu yazılı açıklamanın çevirisi.

Çekimlerin sonu gelince, nihayet oturup, filmde neler yapmışız onu görme fırsatı yakalarsınız. Son zamanlarda Fran, Phil ve ben, ilk filmin kabaca montajlanmış halini ve ikincisinin uzunca halini, ilk kez izleyerek bunu gerçekleştirmiş olduk. Hikayenin böyle ayrıntılı, güçlü karakterlerle ve onları hayata taşıyan bu kadro ile bir araya gelmesi çok hoşumuza gitti. Hepimizin aklında “bu hikayeyi daha fazla anlatabilir miyiz?” sorusu belirdi. Aynı film yapımcıları ve fanların da olduğu gibi; bizim açımızdan da cevap aynı idi: “Evet” .

Bilbo Baggins’in, Büyücü Gandalf’ın, Erebor’un cücelerinin, Necromancer’ın yükselişinin ve Dol Guldur hikayelerinin uzunluğu belli, ama bunlara bir şans vermezsek, anlatılmadan kalacak. Hobbit’in hikayesinin zenginliği ve aynı şekilde Yüzüklerin Efendisi’nin eklerinde olan bilgiler, bize Bilbo Baggins’in serüvenleri; bazen tehlikeli ama bir o kadar etkileyici olan, Orta Dünya hikayesi hakkında tam bir hikaye anlatmamıza olanak sağlıyor.


Daha fazla uzatmadan, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Wingnut Films ve Hobbit filminin tüm oyuncuları ve ekibi adına, iki filmin, üçleme haline getirildiğini size haber vermekten, mutluluk duyuyorum..

Gerçekten, “beklenmedik bir yolculuk” oldu bu ve Profesör Tolkien’in sözleriyle noktalayalım. “Bir hikayedir ki, içindeki anlatılanlarla büyüyen.”

Şerefe,

Peter J

Gelişmeler için bizden ayrılmayın...

Son değişiklik Pazartesi, 30 Temmuz 2012 18:31
Gandalf

Yazar İsim: Gandalf
Irk: Maia  Sınıf: İstari  Kriter: Adil İyi

Yorum yazmak için lütfen üye olunuz
Bulunduğun sayfa: HOBBİT HABERLER Hobbit'in 3. filmi geliyor